
1 / 12
Numura zīmes apgaismojums
SKU: MDV96828
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | 8T0943021 |
Kategorija: Numura zīmes apgaismojums
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62717

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62719

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46257

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46258

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV92095

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
15.15 €MDV78664






