
1 / 5
Skaņas pastiprinātājs
SKU: MDV96885
150.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | 8T0035223S |
| OEM kods | 8T0035223B |
Kategorija: Skaņas pastiprinātājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV91631

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891

Navigācijas (GPS) sistēmas CD/DVD lasītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 3.0L
10.10 €MDV87043

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
55.00 €MDV104820

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104261






