
1 / 7
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV96926
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | 8T2035186C |
| OEM kods | MGCFC00179 |
| Citi kodi | 00474 |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Apraksts
Sec.code not included
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
55.00 €MDV104820

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104261

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
10.00 €MDV101569
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
Multimediju kontrolieris
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420






