
1 / 6
Gateway vadības modulis
SKU: MDV97476
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Mfr. code | 8T0907468H |
Category: Gateway control module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV28539

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV20701






