
1 / 6
Komforta modulis
SKU: MDV20755
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 130 kW |
| Mileage | 0 km |
| Mfr. code | GES267560A |
| OEM code | VPAALF14B205DJ |
| Other codes | K40001G18A |
Category: Comfort/convenience module
Similar items
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72024
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2005 · 2.0L
141.38 €MDV71972

Komforta modulis
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.00 €MDV78819

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV78203

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
20.20 €MDV19653

Stūres pastiprinātāja vadības bloks
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 107kW
10.10 €MDV19402


