
1 / 6
Komforta modulis
SKU: MDV20755
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 130 kW |
| Nobraukums | 0 km |
| Ražotāja kods | GES267560A |
| OEM kods | VPAALF14B205DJ |
| Citi kodi | K40001G18A |
Kategorija: Komforta modulis
Līdzīgas preces
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72024
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2005 · 2.0L
141.38 €MDV71972

Komforta modulis
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.00 €MDV78819

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV78203

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
20.20 €MDV19653

Stūres pastiprinātāja vadības bloks
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 107kW
10.10 €MDV19402


