
1 / 6
Komforta modulis
SKU: MDV20755
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.2L 130 kW |
| Пробег | 0 км |
| Код произв. | GES267560A |
| OEM код | VPAALF14B205DJ |
| Другие коды | K40001G18A |
Категория: Комфортный модуль
Похожие товары
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72024
Komforta modulis
Mazda · 6 · 2005 · 2.0L
141.38 €MDV71972

Komforta modulis
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.00 €MDV78819

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV78203

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
20.20 €MDV19653

Stūres pastiprinātāja vadības bloks
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 107kW
10.10 €MDV19402


