
1 / 7
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
SKU: MDV33893
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Golf V |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Mileage | 0 km |
| Mfr. code | ANP80H024A |
| OEM code | 1K0953519A |
| Other codes | K4749 |
Category: Wiper control stalk
Similar items

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV13790

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2008 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV12737

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV8078

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.4L 55kW
5.00 €MDV8055

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV15219

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2008 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV13868











