
1 / 7
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
SKU: MDV33893
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf V |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Nobraukums | 0 km |
| Ražotāja kods | ANP80H024A |
| OEM kods | 1K0953519A |
| Citi kodi | K4749 |
Kategorija: Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Līdzīgas preces

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV13790

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2008 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV12737

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV8078

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.4L 55kW
5.00 €MDV8055

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV15219

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Golf V · 2008 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV13868











