
1 / 6
Centrālais gaisa ventilācijas režģis
SKU: MDV37181
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Chrysler |
| Model | Voyager |
| Year | 2004 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.8L 110 kW |
| Mileage | 120 000 km |
| Mfr. code | P12221078A |
| OEM code | 123700036 |
| Other codes | P12221078A |
Category: Dash center air vent grill
Similar items

Klimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717

Stūres drošības spilvens
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727

Stūres ass dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









