
1 / 6
Centrālais gaisa ventilācijas režģis
SKU: MDV37181
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Chrysler |
| Модель | Voyager |
| Год | 2004 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.8L 110 kW |
| Пробег | 120 000 км |
| Код произв. | P12221078A |
| OEM код | 123700036 |
| Другие коды | P12221078A |
Категория: Центральная воздушная решётка
Похожие товары

Klimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717

Stūres drošības spilvens
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727

Stūres ass dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









