
1 / 6
Centrālais gaisa ventilācijas režģis
SKU: MDV37181
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Chrysler |
| Modelis | Voyager |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.8L 110 kW |
| Nobraukums | 120 000 km |
| Ražotāja kods | P12221078A |
| OEM kods | 123700036 |
| Citi kodi | P12221078A |
Kategorija: Centrālais gaisa ventilācijas režģis
Līdzīgas preces

Klimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717

Stūres drošības spilvens
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727

Stūres ass dekoratīvā apdare
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









