
1 / 6
Drošības jostu brīdinājuma relejs
SKU: MDV37485
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2009 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 276 |
| Mileage | 94 000 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 250209U00A |
| OEM code | 18H09 |
| Other codes | 451542 |
Category: Seat belt warning relay
Similar items

Drošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.6L 81kW
10.10 €MDV27677
Kvēlsveču relejs
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.4L 65kW
15.15 €MDV87584

Kvēlsveču relejs
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
5.00 €MDV30336
Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.4L 65kW
150.00 €MDV104448
Komforta modulis
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
70.00 €MDV104738

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146









