
1 / 6
Drošības jostu brīdinājuma relejs
SKU: MDV37485
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 63 kW |
| Dzinēja kods | K9K 276 |
| Nobraukums | 94 000 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 250209U00A |
| OEM kods | 18H09 |
| Citi kodi | 451542 |
Kategorija: Drošības jostu brīdinājuma relejs
Līdzīgas preces

Drošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.6L 81kW
10.10 €MDV27677
Kvēlsveču relejs
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.4L 65kW
15.15 €MDV87584

Kvēlsveču relejs
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
5.00 €MDV30336

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
151.49 €MDV90744
Parkošanas (PDC) vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713









