
1 / 7
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV39046
73.63 €
Chat on WhatsApp| Make | Mercedes-Benz |
| Model | E W211 |
| Year | 2006 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 165 kW |
| Engine code | OM642.920 |
| Mileage | 206 000 km |
| Mfr. code | A6420943497 |
| OEM code | 0110183A |
| Other codes | 4010088A |
Category: Air intake duct part
Similar items

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100467

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100465

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246

Izplūdes kolektora silddītājs (pūtējs)
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248









