
1 / 7
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV39046
73.63 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | E W211 |
| Год | 2006 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 165 kW |
| Код двигателя | OM642.920 |
| Пробег | 206 000 км |
| Код произв. | A6420943497 |
| OEM код | 0110183A |
| Другие коды | 4010088A |
Категория: Деталь (детали) канала забора воздуха
Похожие товары

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100467

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100465

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246

Izplūdes kolektora silddītājs (pūtējs)
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248









