
1 / 7
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV39046
73.63 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mercedes-Benz |
| Modelis | E W211 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 165 kW |
| Dzinēja kods | OM642.920 |
| Nobraukums | 206 000 km |
| Ražotāja kods | A6420943497 |
| OEM kods | 0110183A |
| Citi kodi | 4010088A |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Līdzīgas preces

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100467

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100465

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246

Izplūdes kolektora silddītājs (pūtējs)
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248









