
1 / 12
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV49466
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Year | 2004 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 55 kW |
| Engine code | AMF |
| Mileage | 155 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y120930 |
| Mfr. code | 1T0880201A |
| OEM code | GZ85U0 |
| Other codes | 0012W0 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV85924

Stūre
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L
20.40 €MDV50600

Aizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega)
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97796

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97775

Aizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega)
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV101563

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.9L
15.00 €MDV101484
