
1 / 12
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV49466
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 55 kW |
| Dzinēja kods | AMF |
| Nobraukums | 155 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y120930 |
| Ražotāja kods | 1T0880201A |
| OEM kods | GZ85U0 |
| Citi kodi | 0012W0 |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV85924

Stūre
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L
20.40 €MDV50600

Aizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega)
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97796

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97775

Aizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega)
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV101563

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.9L
15.00 €MDV101484
