
1 / 9
Starteris
SKU: MDV53493
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Seat |
| Model | Ibiza IV (6J,6P) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 126 930 km |
| Color | amarillo crono / LS1A |
| VIN | VSSZZZ6JZAR123775 |
| Mfr. code | 02Z911024K |
| OEM code | TS18E |
| Other codes | 18474 |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.2L 55kW
10.00 €MDV105690

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV83323

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2010 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV71259

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV53775

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.2L 77kW
20.20 €MDV53388

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV11297


