
1 / 9
Starteris
SKU: MDV53493
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Ibiza IV (6J,6P) |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 126 930 km |
| Krāsa | amarillo crono / LS1A |
| VIN | VSSZZZ6JZAR123775 |
| Ražotāja kods | 02Z911024K |
| OEM kods | TS18E |
| Citi kodi | 18474 |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.2L 55kW
10.00 €MDV105690

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV83323

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2010 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV71259

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV53775

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.2L 77kW
20.20 €MDV53388

Starteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV11297


