
1 / 7
Ieplūdes kolektors
SKU: MDV53536
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 236 549 km |
| Color | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8K6AA176504 |
| Mfr. code | 059125923A |
Category: Intake manifold
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV26913


