
1 / 6
Bampera apakšas aizsargs
SKU: MDV56763
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 44 kW |
| Engine code | CHFA |
| Mileage | 129 606 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBAA25ZXA3114313 |
| Mfr. code | 5J0805083A |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Bampera apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.2L
10.10 €MDV53194

Bampera apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 44kW
10.10 €MDV92652

Bampera apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
10.10 €MDV74420

Bampera apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 63kW
10.00 €MDV101343

Dzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76869

Dzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76862


