1 / 7
Augstsprieguma spole (aizdedzei)
SKU: MDV68223
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 44 kW |
| Engine code | CHFA |
| Mileage | 129 606 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBAA25ZXA3114313 |
| Mfr. code | 03D905715A |
Category: High voltage ignition coil
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.2L 44kW
20.20 €MDV68224

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.2L 47kW
5.00 €MDV11150

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.2L 47kW
5.00 €MDV11149

Degvielas maģistrālā caurule
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71224

Droseļvārsts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71144

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
10.10 €MDV51563



