
1 / 6
Pedāļu montāža
SKU: MDV57352
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Opel |
| Model | Insignia A |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 103 kW |
| Engine code | A 18 XER |
| Mileage | 108 000 km |
| Color | saphirschwarz / Z20R |
| VIN | W0LGT67C991028748 |
| Mfr. code | 1901778 |
| OEM code | 4011975A |
| Other codes | 12565A |
Category: Pedal assembly
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2011 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36082

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2011 · 1.8L 103kW
10.10 €MDV56570

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
10.10 €MDV13463

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
10.10 €MDV13462

Stūre
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
30.29 €MDV16215

Stūre
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 1kW
30.29 €MDV16221


