
1 / 6
Pedāļu montāža
SKU: MDV57352
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Opel |
| Modelis | Insignia A |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 103 kW |
| Dzinēja kods | A 18 XER |
| Nobraukums | 108 000 km |
| Krāsa | saphirschwarz / Z20R |
| VIN | W0LGT67C991028748 |
| Ražotāja kods | 1901778 |
| OEM kods | 4011975A |
| Citi kodi | 12565A |
Kategorija: Pedāļu montāža
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2011 · 2.0L 96kW
20.20 €MDV36082

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2011 · 1.8L 103kW
10.10 €MDV56570

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
10.10 €MDV13463

Rokturu komplekts
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
10.10 €MDV13462

Stūre
Opel · Insignia A · 2009 · 1.8L 118kW
30.29 €MDV16215

Stūre
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 1kW
30.29 €MDV16221


