
1 / 7
Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
SKU: MDV60109
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Year | 2000 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 44 kW |
| Engine code | AUD |
| Mileage | 49 322 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ6NZ1Y100331 |
| Mfr. code | 6Q0919050A |
| OEM code | 220212007002 |
Category: In-tank fuel pump
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Droseļvārsts
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV33929

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 47kW
5.00 €MDV52130

Dzinējs
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427

Stūres drošības spilvens
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466

Priekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282

Mazā radiatora ventilators
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104