
1 / 9
Ģenerators
SKU: MDV62411
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | BMW |
| Model | 3 E90 E91 |
| Year | 2011 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N43 B20 A |
| Mileage | 70 000 km |
| Color | vermillionrot / A82 |
| VIN | WBAPF52090A787853 |
| Mfr. code | 1042106021 |
| OEM code | 14W70A |
| Other codes | 7550468 |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Ģenerators
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35573

Ģenerators
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.00 €MDV102909

Vadi (ģeneratora)
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
20.20 €MDV89133

Dzinējs
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
1000.00 €MDV73149

Dzinējs
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 105kW
1900.00 €MDV95469

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35710










