
1 / 9
Ģenerators
SKU: MDV62411
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | BMW |
| Modelis | 3 E90 E91 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N43 B20 A |
| Nobraukums | 70 000 km |
| Krāsa | vermillionrot / A82 |
| VIN | WBAPF52090A787853 |
| Ražotāja kods | 1042106021 |
| OEM kods | 14W70A |
| Citi kodi | 7550468 |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Ģenerators
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35573

Ģenerators
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.00 €MDV102909

Vadi (ģeneratora)
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
20.20 €MDV89133

Dzinējs
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
1000.00 €MDV73149

Dzinējs
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 105kW
1900.00 €MDV95469

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35710










