
1 / 10
Priekšpusē bampera stūra daļa
SKU: MDV65743
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Transit |
| Year | 2012 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 92 kW |
| Engine code | CYRB |
| Mileage | 91 000 km |
| Color | frozen white / 3G |
| VIN | WF0XXXTTFXCG29789 |
| Mfr. code | 6C1117E889A |
| OEM code | 6C1117K937A |
Category: Front bumper corner part panel trim
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Priekšpusē bampera stūra daļa
Ford · Transit · 2009 · 2.2L 85kW
15.00 €MDV60297

Priekšpusē bampera stūra daļa
Ford · Transit · 2007 · 2.2L
15.15 €MDV44638

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2012 · 2.2L 92kW
40.39 €MDV78198

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2009 · 2.2L 85kW
15.00 €MDV60299

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2007 · 2.2L
20.20 €MDV44636

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2008 · 2.2L 81kW
227.22 €MDV44612

