
1 / 10
Priekšpusē bampera stūra daļa
SKU: MDV65743
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Transit |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 92 kW |
| Dzinēja kods | CYRB |
| Nobraukums | 91 000 km |
| Krāsa | frozen white / 3G |
| VIN | WF0XXXTTFXCG29789 |
| Ražotāja kods | 6C1117E889A |
| OEM kods | 6C1117K937A |
Kategorija: Priekšpusē bampera stūra daļa
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Priekšpusē bampera stūra daļa
Ford · Transit · 2009 · 2.2L 85kW
15.00 €MDV60297

Priekšpusē bampera stūra daļa
Ford · Transit · 2007 · 2.2L
15.15 €MDV44638

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2012 · 2.2L 92kW
40.39 €MDV78198

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2009 · 2.2L 85kW
15.00 €MDV60299

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2007 · 2.2L
20.20 €MDV44636

Priekšējais bamperis
Ford · Transit · 2008 · 2.2L 81kW
227.22 €MDV44612

