1 / 8
ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
SKU: MDV66094
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.7L 140 kW |
| Engine code | CAMA |
| Mileage | 177 519 km |
| Color | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Mfr. code | 8K0907637A |
| OEM code | 0265005667 |
| Other codes | 7007899 |
Category: ESP acceleration yaw rate sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427





