1 / 8
ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
SKU: MDV66094
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.7L 140 kW |
| Dzinēja kods | CAMA |
| Nobraukums | 177 519 km |
| Krāsa | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Ražotāja kods | 8K0907637A |
| OEM kods | 0265005667 |
| Citi kodi | 7007899 |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427





