1 / 8
ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
SKU: MDV66094
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2008 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.7L 140 kW |
| Код двигателя | CAMA |
| Пробег | 177 519 км |
| Цвет | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Код произв. | 8K0907637A |
| OEM код | 0265005667 |
| Другие коды | 7007899 |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427

Gaisa spilvenu trieciensensors
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427





