
1 / 7
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV66825
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 5 |
| Year | 2006 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Engine code | L8-DE |
| Mileage | 68 037 km |
| Color | sunlight silve / 22V |
| VIN | JMZCR198200108677 |
| Mfr. code | CC51A |
| OEM code | 14113151 |
Category: Screen/display/small screen
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV22508

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2006 · 2.0L 81kW
10.10 €MDV26985

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV14236

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV54578

Bluetooth modulis
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
15.15 €MDV88281

Virsbūves modulis
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV19788

