
1 / 7
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV66825
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 5 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | L8-DE |
| Nobraukums | 68 037 km |
| Krāsa | sunlight silve / 22V |
| VIN | JMZCR198200108677 |
| Ražotāja kods | CC51A |
| OEM kods | 14113151 |
Kategorija: Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV22508

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2006 · 2.0L 81kW
10.10 €MDV26985

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV14236

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV54578

Bluetooth modulis
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
15.15 €MDV88281

Virsbūves modulis
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV19788

