
1 / 7
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV69169
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Scenic III - Grand scenic III |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 110 389 km |
| Color | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ0BB643947580 |
| Mfr. code | S180067109A |
| OEM code | 237100777R |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV31939

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2009 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV100243

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV94536

Komforta modulis
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV94786

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV86294

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV93942






