
1 / 7
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV69169
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic III - Grand scenic III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 110 389 km |
| Krāsa | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ0BB643947580 |
| Ražotāja kods | S180067109A |
| OEM kods | 237100777R |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV31939

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2009 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV100243

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV94536

Komforta modulis
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV94786

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV86294

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV93942






