
1 / 10
Spārna dekoratīvā apdare (moldings)
SKU: MDV69566
35.34 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2013 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.2L 147 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 0 km |
| Color | lunar grey / LJZ |
| VIN | SAJAC0560DDS94413 |
| Mfr. code | CX23280B11A |
| OEM code | CX2M280B11A |
| Other codes | CX23280B11AEW |
Category: Fender trim (molding)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
40.39 €MDV92569

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92542

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92543

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
30.29 €MDV92677

Spārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
35.34 €MDV40985

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
25.25 €MDV34050











