
1 / 10
Spārna dekoratīvā apdare (moldings)
SKU: MDV69566
35.34 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.2L 147 kW |
| Dzinēja kods | 224DT |
| Nobraukums | 0 km |
| Krāsa | lunar grey / LJZ |
| VIN | SAJAC0560DDS94413 |
| Ražotāja kods | CX23280B11A |
| OEM kods | CX2M280B11A |
| Citi kodi | CX23280B11AEW |
Kategorija: Spārna dekoratīvā apdare (moldings)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
40.39 €MDV92569

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92542

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92543

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
30.29 €MDV92677

Spārns
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
35.34 €MDV40985

Apakšspārns
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
25.25 €MDV34050











