
1 / 7
Starteris
SKU: MDV72216
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 157 767 km |
| Color | bleu ecume / TERNR |
| VIN | VF1BZ0B0644178314 |
| Mfr. code | K9K832 |
| OEM code | K9K |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Starteris
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV60926

Starteris
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95552

Starteris
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV96321

Dzinējs
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351

Dzinējs
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784

Sadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233





