
1 / 7
Starteris
SKU: MDV72216
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 157 767 km |
| Krāsa | bleu ecume / TERNR |
| VIN | VF1BZ0B0644178314 |
| Ražotāja kods | K9K832 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Starteris
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV60926

Starteris
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95552

Starteris
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV96321

Dzinējs
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351

Dzinējs
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784

Sadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233





