
1 / 7
Ģenerators
SKU: MDV73234
50.50 €
Chat on WhatsApp| Make | Suzuki |
| Model | Swift I |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 75 kW |
| Engine code | M15A |
| Mileage | 97 987 km |
| Color | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Mfr. code | 897388 |
| OEM code | M15A |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 12
Other parts from this car
Similar items

Starteris
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978

Pulkstenis
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
10.00 €MDV103817

Bagāžnieka rokturis
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L 68kW
10.10 €MDV73641

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L 68kW
10.10 €MDV88008

Dzinēja vadības bloks
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L
20.20 €MDV49133

Dzinēja vadības bloks
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 83kW
20.20 €MDV17642