
1 / 7
Ģenerators
SKU: MDV73234
50.50 €
Написать в WhatsApp| Марка | Suzuki |
| Модель | Swift I |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 75 kW |
| Код двигателя | M15A |
| Пробег | 97 987 км |
| Цвет | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Код произв. | 897388 |
| OEM код | M15A |
Категория: Генератор
Фото донорского авто

1 / 12
Другие детали с этой машины
Похожие товары

Starteris
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
90.00 €MDV104823
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
15.00 €MDV105104
Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
20.00 €MDV105109
Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
15.00 €MDV105106

Pulkstenis
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
10.00 €MDV103817