
1 / 7
Ģenerators
SKU: MDV73234
50.50 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Suzuki |
| Modelis | Swift I |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 75 kW |
| Dzinēja kods | M15A |
| Nobraukums | 97 987 km |
| Krāsa | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Ražotāja kods | 897388 |
| OEM kods | M15A |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Starteris
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978

Pulkstenis
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L
10.00 €MDV103817

Bagāžnieka rokturis
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L 68kW
10.10 €MDV73641

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L 68kW
10.10 €MDV88008

Dzinēja vadības bloks
Suzuki · Swift I · 2008 · 1.3L
20.20 €MDV49133

Dzinēja vadības bloks
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 83kW
20.20 €MDV17642