
1 / 28
Bamperis
SKU: MDV83543
100.99 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK V |
| Year | 2015 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 132 kW |
| Engine code | T7CE |
| Mileage | 207 000 km |
| Color | magnetic / ND |
| VIN | WF0EXXWPCEFC67844 |
| Mfr. code | DS7317906V |
| OEM code | DS7317906P |
| Other codes | DS7317906A |
Category: Rear bumper
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items

Bamperis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV94302

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98766

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98764

Aizmugurējā bufera atbalsta stienis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
30.00 €MDV98702

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98739
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV94686











