
1 / 28
Bamperis
SKU: MDV83543
100.99 €
Написать в WhatsApp| Марка | Ford |
| Модель | Mondeo MK V |
| Год | 2015 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 132 kW |
| Код двигателя | T7CE |
| Пробег | 207 000 км |
| Цвет | magnetic / ND |
| VIN | WF0EXXWPCEFC67844 |
| Код произв. | DS7317906V |
| OEM код | DS7317906P |
| Другие коды | DS7317906A |
Категория: Бампер
Фото донорского авто

1 / 13
Похожие товары

Bamperis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV94302

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98766

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98764

Aizmugurējā bufera atbalsta stienis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
30.00 €MDV98702

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98739
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV94686











