
1 / 28
Bamperis
SKU: MDV83543
100.99 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK V |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | T7CE |
| Nobraukums | 207 000 km |
| Krāsa | magnetic / ND |
| VIN | WF0EXXWPCEFC67844 |
| Ražotāja kods | DS7317906V |
| OEM kods | DS7317906P |
| Citi kodi | DS7317906A |
Kategorija: Bamperis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces

Bamperis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV94302

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98766

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98764

Aizmugurējā bufera atbalsta stienis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
30.00 €MDV98702

Aizmugurējā bufera montāžas kronšteins
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98739
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV94686











