
1 / 10
Priekšējais pagrieziena lukturis
SKU: MDV83603
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Jeep |
| Model | Cherokee III KJ |
| Year | 2003 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.5L 105 kW |
| Engine code | ENJ |
| Mileage | 157 564 km |
| Color | bright silver / PS2 |
| VIN | 1J4GMN8743W657087 |
| Mfr. code | 55155910A |
| OEM code | 55155934A |
Category: Front indicator light
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Papildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV85347

Papildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2004 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV62804

Priekšējais reduktors
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
90.89 €MDV83311

Aizmugurējais tilts
Jeep · Cherokee III KJ · 2005 · 2.8L 110kW
706.93 €MDV77644

Priekšējā pusass
Jeep · Cherokee III KJ · 2005 · 2.8L 110kW
80.79 €MDV77372

Priekšējā pusass
Jeep · Cherokee III KJ · 2005 · 2.8L 110kW
40.39 €MDV77369





