
1 / 10
Priekšējais pagrieziena lukturis
SKU: MDV83603
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jeep |
| Modelis | Cherokee III KJ |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.5L 105 kW |
| Dzinēja kods | ENJ |
| Nobraukums | 157 564 km |
| Krāsa | bright silver / PS2 |
| VIN | 1J4GMN8743W657087 |
| Ražotāja kods | 55155910A |
| OEM kods | 55155934A |
Kategorija: Priekšējais pagrieziena lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
Papildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
35.00 €MDV105032

Papildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV85347

Papildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2004 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV62804
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
20.00 €MDV105030

Priekšējais reduktors
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
90.89 €MDV83311

Aizmugurējais tilts
Jeep · Cherokee III KJ · 2005 · 2.8L 110kW
706.93 €MDV77644





